deutsch english polski EMAIL info@liguria-extravergine.com  / MOBILE 0049 173 2618910POLITYKA PRYWATNOŚCI Länderauswahl

O NAS

Witamy na Riwierze

W 2000 roku spędziliśmy pierwsze wakacje w Ligurii. Już rok później kupiliśmy małą rozpadającą się ruinę i przebudowaliśmy na letni domek. W międzyczasie wyremontowaliśmy drugi dom, dokupiliśmy duży ogród warzywny i masę drzew oliwnych. Żeby nam sie przypadkiem nie nudziło mamy jeszcze 4 osiolki. Nasze wakacje zamieniły się w pracę, która sprawia nam ogromną przyjemność. Od paru lat większą część roku spędzamy w Prelá Castello. Mamy tu wielu przyjaciół, znajomych i wspaniaych sąsiadów, którzy nam pomagają.

Zakochliśmy się w tej części świata i chcemy podzielić się z Państwem naszym entuzjazmem!

ExtraVergine - Holiday in LiguriaU mnie znajdą Państwo domy i mieszkania na każdą kieszeń. Znam osobiście wszystkie obiekty i ich właścicieli .

Oferuję około domy i apartamentyw okolicy Imperii. Od tanich, prosto wyposazonych do ekskuzywnych willi z basenem. Od zabytkowych liguryjskich domow w klimatycznych gorskich miasteczkach do nowoczesnych, blisko morza. Chetnie doradze i pomoge w wyborze.

Znam wszystkich właścicieli osobiście, to moi sąsiedzi i znajomi. Tylko w ten sposób mogę zagwarantować indywidualny serwis i rodzinną atmosferę. Właściciele mieszkają na miejscu i chętnie służą radą i pomocą.

Obok agencji prowadzimy rownież nasze własne Agriturismo: „Ine Barche“. Tu organizuję kursy malarstwa i rysunku, warsztaty kuchni liguryjskiej czy spacery dla dzieci i doroslych w towarzystwie naszych osiołków.

Do zobaczenia w Ligurii!

Więcej informacji o nas można znaleźć w raporcie krótkometrażowym „`Zywe sny”.

 top print E-Mail Home

 
MOBILE 0049 173 2618910
EMAIL info@liguria-extravergine.com

Agencja ExtraVergine
Właściciel: Malgorzata (Margherita) Klaus
Anrather Weg 18, 40547 Düsseldorf