deutsch english polski EMAIL info@liguria-extravergine.com  / MOBILE 0049 173 2618910POLITYKA PRYWATNOŚCI Länderauswahl

DOMY LETNISKOWE

Casa Angelo in Pantasina [Codice Citra: -------------]

ilość osób: 4   sypialnia: 2   powierzchnia: ca. 100 m2
balkon / taras: tak   ogród: tak   najbliższa plaża: w 12 Km
         
cena: 50-80 EUR / co noc  ceny sezonowe 
(sprzątanie końcowe 60 EUR)
Duży dom wolnostojący stoi na skraju górskiej wioski Pantasina na słonecznym wzgórzu. Stąd roztacza się piękny widok na morze i gaje oliwne.

Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze domu. Bardzo sympatyczna para właścicieli mieszka w drugiej części bliźniaka. Wszystkie pokoje są dostępne osobno, nie ma pokoi przechodnich. Z korytarza drzwi prowadza po prawej do przestronnej łazienki z wanną i prysznicem. Po lewej stronie jest jasna sypialnia z dwoma pojedynczymi łóżkami. Dalej po prawej stronie znajduje się bardzo ładna druga sypialnia z podwójnym łóżkiem. Dwuskrzydłowe drzwi prowadzą na balkon. Tutaj możesz poczytać książkę wieczorem lub wypić rano pierwszą kawę. Na lewo od sypialni wchodzi się do pełnej j światła, kuchni z jadalnią.

Aneks kuchenny wyposażony jest w kuchenkę gazową i lodówkę z zamrażalnikiem. Również kuchnia ma duży balkon - idealne miejsce na śniadanie. Wszystkie urządzenia są nowe. Jest też mała sofa i telewizor. W miesiącach zimowych gazowe ogrzewanie zapewnia przytulne ciepło.

Dom posiada zadbany ogród, z którego można korzystać. Bezpośrednio przed apartamentem znajduje się miejsce do grillowania ze, stołem, krzesłami. Obszar ten jest dostępny tylko dla gości apartamentu.
Możesz łatwo podjechać do mieszkania i zaparkować na posesji.

Będziesz jedynym gościem w „Casa Angelo”, nie ma innych kwater. W sąsiedztwie znajdują się domy letniskowe, którymi również zarządzam. Jeśli chcesz spędzić wakacje z zaprzyjaźnionymi rodzinami, nie rezygnując z prywatności, zapytaj.

 


Extra Vergine pościel   Extra Vergine Łazienka z wan and shower
Extra Vergine ręczniki   Extra Vergine Urządzenia elektryczne: pralka, suszarka do włosów, żelazko, telewizor
Extra Vergine Kuchnia: kuchenka, piekarnik, lodówka, toster   Extra Vergine Wyposażenie zewnętrzne: krzesła ogrodowe, leżaki, grill węglowy
Extra Vergine Prospekty i przewodniki do dyspozycji Extra Vergine centralne ogrzewaniei
Extra Vergine dostęp do Internetu Extra Vergine Parking na działce
      Extra Vergine Dla wózków inwalidzkich nie nadaje się
         
Kinder Willkommen!
 Witamy dzieci!
  Hund Willkommen!
 Psy dozwolone!
     


Extra Vergine dostępnyExtra VergineExtra Vergine niedostępny / nieodpowiedniGALERIA:


Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii
2012 / Extra Vergine Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Ligurii Extra Vergine - Wakacje w Liguriin


LOKALIZACJA:
Pantasina to typowa górska wioska położona w gajach oliwnych. 100 lat temu w Pantasinie mieszkało około 600 osób, dzisiejsza wioska liczy zaledwie 150 mieszkańców. Jest tu bardzo cicho, mieszkańcy są bardzo sympatyczni i życzliwi. W wiosce znajdują się tradycyjne wytłaczanie, które produkują doskonałą oliwę. W centrum na słonecznym placu znajduje się sklep wiejski. Tutaj można kupić produkty regionalne, domowe dżemy, świeże jajka, sery produkowane w górach, świeże bułki, ale także proszek do prania, węgiel do grilla lub prasę międzynarodową. Sklep jest również małym barem z kawą, winem i przekąskami.
W Pantasina odbywają się przeróżne festyny, informacje są dostępne w sklepie. Najbardziej znanym i największym jest Festiwal Kasztanów w październiku, gdzie cały dzień je się , pije i tańczy na placu, i namiętnie gra w boccia Z Pantasiny można robić wspaniałe wycieczki piesze. Przewodniki turystyczne można znaleźć w domu lub w sklepie.

4 km od Pantasiny jadąc w dół w kierunku morza w miejscowości Molini Prelà, są 3 restauracje, sklepy spożywcze i apteka. Jadąc dalej dotrzecie do Dolcedo. Jest to nieco większe, bardzo malownicze miasteczko z dobrą infrastrukturą. Jest stacja benzynowa, bank, poczta, kilka barów i restauracji.

 

AVAILABILITY:


 Nach oben drucken E-Mail Kontakt Home - Startseite

 
MOBILE 0049 173 2618910
EMAIL info@liguria-extravergine.com

Agencja ExtraVergine
Właściciel: Malgorzata (Margherita) Klaus
Anrather Weg 18, 40547 Düsseldorf